Гетеросексуалів заганяють на задвірки цивілізації?

Перегляди: 787

Ви маєте в родині дітей від 5 років? Тоді про всяк випадок зробіть глибокий вдих, стисніть своє самовладання в кулак і поставте біля себе для підстраховки корвалол, перш ніж прочитати оце

https://www.unn.com.ua/uk/news/1914162-printsesa-printsesa-uryad-pridbav-ponad-tisyachu-knizhok-pro-divchat-lesbiyok-dlya-dityachikh-bibliotek

Побоялися читати самі? То перекажу. В Україну зайшла партія книжечок під назвою «Принцеса плюс принцеса: довго і щасливо». Це адресований дітям від п’яти років комікс, який розповідає про такі взаємини двох дівчат, які зрештою закінчуються весіллям. Тільки не кожна принцеса знаходить по принцу, а подруги виходять заміж одна за одну.

Я пишу оце і тремчу: як так сформулювати, щоб якісь борці за щось чи проти чогось не потягли мене до буцегарні за нетолерантність. Бо он у деяких країнах така атмосфера, що людям вже незручно за свій статус гетеросексуала (тобто людини, котру приваблюють особи іншої статі). Бо як обнімешся (за умови, що ти дівчина) публічно десь із хлопцем, а поряд будуть представники секс-меншин, то ви можете зачепити їхні почуття… Але я для сміливості ковтаю корвалолу, обираю момент, коли поруч нема нікого, хто міг би образитися, і заявляю прямо: у дошкільному віці казочки про лесбіянок – це зайва і складна для розуміння інформація. Хтось скаже, що явище існує і його треба пояснювати, Ну, то Камасутра і тантричний секс теж існують – їх теж у дитсадках пропагувати?!

Діти повторюють дії героїв казочок, мультиків та комп’ютерних ігор і самі починають гратися в те, що побачать. І чим, як не зразком для копіювання і популяризацією одностатевих взаємин «згори», слід вважати те, що ці книжки призначені для дитячих і шкільних бібліотек?

Поява цього видання пояснюється так: «Книжка… спрямована на подолання так званих стереотипних уявлень про людські взаємозв’язки».

У дитини є мама й тато. Вони її люблять, вона до них горнеться – оце є хибне уявлення про світ? Це його треба ламати?!

Рішення про придбання книг приймав Кабмін ще в 2019 році. Ціна закупки – 660 тисяч гривень. Кошти з державного бюджету.

В Україні 1200 дитячих бібліотек та 14 175 шкіл. Нетрадиційних «Принцес» купили 1240. Є надія, що бібліотеки Кропивницького це «щастя» омине….

Аліса Черська

Надрукувати