Стало відомо, чому Татаров вважає Ситника неморальним

Перегляди: 396

"Українська правда" оприлюднила інформацію, що Національне антикорупційне бюро розслідує справу стосовно заступника керівника офісу президента Олега Татарова.

Просто обмовився? Наш високопоставлений земляк, ніби між іншим, озвучує план Росії

З 2017 року НАБУ розслідує можливі зловживання та розкрадання грошей під час будівництва житла для Нацгвардії. Будівництво вела компанія "Укрбуд" Максима Микитася. Олег Татаров працював у фірмі юристом, а також представляв інтереси "Укрбуду", як адвокат. Отож, справа стосується можливої причетності Татарова до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника Максима Микитася. За даними УП, антикорупційні органи вважають, що на прохання забудовників Татаров міг домовитись про написання позитивної для фірми експертизи. Її зробив Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ, де наш земляк має великі зв’язки. Власне, через це його і запросив Андрій Єрмак на роботу у президентський офіс.

У справі стосовно Татарова НАБУ отримало дозвіл суду на проведення негласних слідчих дій, тобто прослуховування. Пан Олег дізнався про прослуховування від Служби безпеки України і після цього звертався за допомогою до керівника ОП Андрія Єрмака.

Не отримавши підтримки, заступник Єрмака вирішив дати інтерв’ю, в якому сказав, що очільник НАБУ Артем Ситник "не має морального права очолювати антикорупційне відомство держави і має піти". Є інформація, що Татаров досі має адвокатський статус, хоча дія його свідоцтва призупинена.

Прослуховування адвокатів можливе лише з погодження генерального прокурора. При цьому детективи НАБУ не отримували санкцію від Ірини Венедіктової, їхні дії погоджував прокурор Антикорупційної прокуратури.

У НАБУ вважають, що недоторканість не поширюється на адвокатів, чиє свідоцтво призупинене.

За матеріалами «УП»

Надрукувати