«Нас приємно вразила моментальна реакція президента…»

Резонансною подією минулого тижня у нашому краї став неочікуваний приїзд (у час війни він інакшим бути не міг) президента Зеленського у Кропивницький. Уже зняте і поширене відео про його перебування у нас. Ми поцікавилися особистими враженнями від цього візиту у помічниці голови обласної військової адміністрації Євгенії Шустер. Тим більше, що у довоєнний час вона досить критично поставилась до тодішнього приїзду Зеленського у наше місто.

Нині враження було зовсім іншим: «Ніяких понтів. Усе дуже стисло і напружено. Президент уважно вислухав прохання і пропозиції голови ОВА. Вони стосувалися ситуації, яка склалася навколо наших уранових шахт, водопостачання області, енергетики, охорони здоров’я, нестачі шкільних автобусів. Вислухав і почув. Бо вже через день відбулася селекторна нарада із прем’єр-міністром Шмигалем за участі профільних міністрів, де наші питання розглянуті конкретно, дані відповідні доручення і чітко намічено шляхи вирішення.

Дуже зворушливою була його зустріч з пораненими воїнами, які знаходяться на лікуванні. Відчутно, що президент дуже стомлений. Графік його перебування був чіткий, стислий і насичений».


Надрукувати   E-mail