«Кропивницький час-тайм» вітає вас!

Ну, ось, ще один сайт, – скаже хтось. – Явно проєкт під майбутні вибори. Категорично – ні! Навпаки – є бажання створити незалежну медійну платформу, для чого, певною мірою, зійшлися зірки. Є бажання, досвід, інвестор, який не плекає політичних планів і хотів би бачити наш інформаційний простір відкритим, по можливості правдивим, наповненим смислами, а не амбіціями.

Ми беремо у заголовок назву нашого міста, бо вважаємо, що воно несе у собі великий позитивний заряд краси, гармонії, творчості. Час-тайм – це не лише спроба відображати нинішній час, а й намагання розуміти нашу пов’язаність з минулим і майбутнім. А ще – невидимий зв’язок із газетою Вячеслава Чорновола, яка свого часу була передовим, об’єднуючим виданням для тих, хто хотів бачити Україну такою, якою мав у серці – найкращою.

У міру своїх можливостей ми прагнутимемо підтримувати всілякі позитивні громадські рухи та ініціативи. І, звісно, сподіваємось на взаємну підтримку й довіру з боку громадських активістів, мислячих, небайдужих людей. Ми категорично не бажаємо замикатися у власному вузькому просторі, як це практикують багато інших сайтів: двоє-троє людей, що мають невеличкий бюджет і не пускають на свою територію інших авторів, незалежно від того, якої якості матеріали вони пропонують. Знову ж – навпаки! Ми запрошуємо авторів, яким з допомогою нашого інвестора плануємо виплачувати гонорар, але обиратимемо тільки за якістю текстів.

Можливо, ви уже й помітили, що ми не претендуємо ставати суто новинним сайтом. Річ у тім, що чимало колег по-своєму трактують поняття новини. Щоб робити їх повноцінно, треба мати велику кількість підготовлених авторів і незрівнянно більші матеріальні можливості, яких ми не маємо.

Але сподіваємось, що наші скромні зусилля з вашою допомогою стануть не останньою краплею у річищі зміцнення українського громадянського суспільства та утвердженні неперехідних людських і національних цінностей.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail