Чому міністр заявив, що у нашій області найменше дітей приступило до навчання?

Більшість закладів середньої освіти повернулися до навчання очно після жорсткого карантину, найменше шкіл відкрили свої двері у Чернівецькій, Запорізькій та Кіровоградській областях, а в деяких областях діє змішана система навчання.

Про це учора заявив міністр освіти й науки Сергій Шкарлет у Telegram.

Він повідомив, що за парти повернулися учні (майже 100% шкіл – очний формат) Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Волинської, Донецької, Чернігівської, Івано-Франківської, Житомирської областей та м. Київ.

Від 99% до 91% шкіл повернулися до очного формату навчання у Черкаській, Луганській, Сумській, Київській, Миколаївській (у м. Миколаїв учні 1-4, 9,11 класів навчатимуться в очному режимі, решта – за змішаною формою), а також у Херсонській та Харківській областях. 

Від 70% до 58% шкіл працюють очно в Чернівецькій, Запорізькій, Кіровоградській областях.

Чому ж так, адже наша область має найменший рівень захворюваності, що часом у десять разів менша від лідерів цієї сумної статистики?

Ось як прокоментувала ситуацію начальник обласного управління освіти і науки Ельза Лещенко:

– Міністр скористався даними на середину минулого тижня. Тоді справді у нас до очного навчання були готові 66 відсотків шкіл, 32 – до змішаного. На початок нинішнього тижня на Кіровоградщині 80 відсотків навчальних закладів розпочали очне навчання, 18 – змішане і лише два відсотки залишились на дистанційній формі навчання.

З кожним днем кількість тих, хто вчиться очно зростає, адже і вчителі, і батьки, і учні усвідомлюють необхідність готуватися до ЗНО, до державної підсумкової атестації, заповнювати прогалини, що утворились у попередні періоди.


Надрукувати   E-mail