Дитина, яка читає, виростає в дорослого, який думає

Хто багато читає, той в житті перемагає. І спробуйте сказати, що це не так… Юний житель Новоукраїнської громади став «Лідером читання – 2023» Кіровоградщини та отримав цінний подарунок.

Нещодавно в дитячій філії Новоукраїнської центральної бібліотеки відбулася приємна подія – перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу здобув активний читач нашої бібліотеки, учень 5-го класу Новоукраїнського ліцею №8 – Гнат Цьома.

Змагаючись з іншими учасниками, а це дванадцять найкращих читачів-дітей із різних громад Кіровоградщини, Гнат отримав найвищі бали та заслужив почесне звання «Переможець підсумкового обласного етапу «Лідер читання». Журі враховувало активну участь у бібліотечних заходах, списки прочитаних книжок під час програми літніх читань, відповіді на тестові завдання, а також невеличкий твір-роздум на тему: «Яку б книгу ви написали, якби були письменником». Разом із переможцями з інших областей Гнат увійде до складу національного дитячого журі Міжнародної премії IBBY.

Та це ще не кінець цієї переможної історії! Адже наша бібліотека притягує до себе щедрих, добрих і гарних людей, отримуючи від них не лише подарунки, але й заряд позитиву, віри в добро і справедливість.

Отож, один із підписантів нашої Facebook-сторінки прочитав пост про нашого переможця та надіслав йому в подарунок PlayStation 4 – ігрову приставку. Бібліотекарі передали цей цінний подарунок Гнату, хлопчик був у захваті від несподіваного сюрприза, та пообіцяв не тільки гратися, але й читати книжки. Найщиріша подяка від нас, від Гната, від його мами Тетяни нашому благодійнику за підтримку розумної дитини, якого виховує мама одна, вкладаючи в нього всю душу, привчаючи до книги, виховуючи єдиного сина справжньою людиною.

Адже дитина, яка читає, виростає в дорослого, який думає.

Світлана Токар, бібліотекар дитячої філії Новоукраїнської міської бібліотеки


Надрукувати   E-mail