Хто відшкодує майже мільйон збитків?

Національна поліція відкрила кримінальне провадження через незаконну вирубку і пошкодження дерев у Парку Перемоги в Кропивницькому.

За оцінками екоінспекції, дії підприємства «Єлизавета» спричинили збитки місцевому бюджету на понад 900 тис. грн. Йдеться про Парк перемоги у Кропивницькому, де за кошти місцевого бюджету мали прибрати сухі дерева. Однак, як повідомив місцевий активіст Денис Ликов, працівники підприємства “Єлизавета” замість цього пошкодили та вирубали живі багатовікові дерева. Такого ж висновку дійшли і у державній екологічній інспекції у Кіровоградській області, яка дійшла висновку, що такими діями працівники підприємства спричинили збитків на близько 930 тис грн.

З цією інформацією Денис Ликов звернувся до юристів проєкту “Свої люди”, а ті, у свою чергу, до головного управління нацполіції в Кіровоградській області. У результаті, нацполіція відкрила кримінальне провадження за частиною 3 статті 246 Кримінального кодексу України стосовно вищевказаної незаконної вирубки та пошкодження дерев.

Відповідальність за такі дії карається штрафом від 25500 до 34000 грн., або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років. Але хто відшкодує завдані природі і місту збитки?

Надія Паливода


Надрукувати   E-mail