Коли наші сини – Воїни Світла

Крається навпіл болем серце, щемно на душі коли підходиш до могил молодих хлопців, які віддали свої життя за незалежність і свободу своєї країни. А ще тривожніше зустрітися поглядом із сумними материнськими очами, сповненими болючих сліз. Адже жодна мати, виплекавши любов’ю свою найріднішу кровиночку, аж ніяк не хоче віддавати сина війні. Війні жорстокій і невблаганній, де за кожним кущем, будинком чи деревом чатує Смерть, що готова пригорнути її синочка будь-якої миті.

Війна на сході України забрала життя вісьмох молодих хлопців з Новгородківського району. Усі вони з честю виконали свій громадянський обов’язок, ціною свого життя до останнього захищаючи цілісність і суверенітет нашої держави.

Цими днями в селищі Новгородка біля пам’ятних дощок загиблим воїнам-землякам голова громадського об’єднання «Об’єднання солдатських матерів Криворіжжя» Наталія Король вручила народні ордени «За мужність» батькам загиблих воїнів Олександра Агапова – мамі Наталії Агаповій, Василя Новака – батькам Ганні та Василю Новакам. У Верблюжці такі ордени отримали донька Олександра Задніпряного – Дарія, брат Антона Самохіна – Руслан, сестра Володимира Генича – Інна та батьки Валерія Кучера – Наталія і Леонід Журавлі. Голова райдержадміністрації Олександр Антоненко, заступник голови районної ради Віктор Криворучко, селищний голова Олександр Сириця, Верблюзький сільський голова Любов Кулик та громадськість щиро подякували і низько вклонилися батькам і рідним за виховання синів-героїв.

Загиблих воїнів-земляків вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів. Вони – Воїни світла, хай їхній подвиг і віра в нас допоможуть, аби над вмитою слізьми і кров’ю Україною засяяло мирне небо.

Герої не вмирають, вони вічно живуть у нашій пам’яті. Слава героям!

Ольга Лісова


Надрукувати   E-mail