Може, подарувати міському голові косу?

Судячи з усього, вже за тиждень алергіки, і я у тому числі, відчують привіт від амброзії. Для мене це буде дев’ятий раз цілодобового сезонного дискомфорту. І я зараз точно не про скарги на закладений ніс, свербіж очей і відчуття втоми, навіть не про постійні винаходи комбінації ліків і режимів діяльності.

Лиш про те, що з року в рік міська влада навіть не звертає уваги на цю проблему, ніхто й не намагається підкошувати нав’язливу рослинку в місцях масового відпочинку, там де мами гуляють з дітлахами, де прогулюються люди похилого віку і молодь. А саме тепер концентрація пилку в повітрі поступово зростає. І так, простіше за все впарювати алергікам байки про чудо-щеплення і самі чудо-щеплення, роблячи вигляд що проблема не має вирішення на комунальному рівні. Але таки ні, має, бо саме час взяти й скосити амброзію хоча б навколо стежок в лісопаркових зонах нашого міста. Можливо це врятує когось, чия імунна система ще тримається проти цієї напасті.

Я захворів на алергію в 35 років. До цього все було цілком нормально, і я дивувався людям з почервонілими, сльозливими очима, із забитими носами і важким диханням, що з’являлося без усіляких вірусів. А тепер я люблю літо з Дезлоротадином, Лівоцетерезином і Біластіном.

Ні-ні, це не скарга, це мій фітбек на дії місцевої влади, якій байдуже до стану зелених зон, їхньої чистоти (жодного сміттєвого баку в зонах зелених насаджень у північному напрямку), облаштованості, на пофігізм щодо протидії амброзії.

Я ось думаю, колись нашому міському голові дарували лопату до неприбраного снігу. Може варто подарувати до пари косу, аби нагадувала, що людям влітку треба якось дихати? Скоро ж вибори, може спрацює, га?

Я реально вдячний тим людям, що прибирають за собою сміття в лісі. Я вдячний тим, хто косить траву навколо своїх будинків. Але щось для комфорту громадян мають робити і ті, хто за це отримує заробітну платню.

Андрій Фоменко


Надрукувати   E-mail