На Кіровоградщині спрацювала машина часу

Що таке «Дискотека 80-х»? Біля танцювального майданчика, що у центрі Новгородки, колишні учасники вокально-інструментального ансамблю «Імпульс» Володимир Скрипка, Анатолій Малінський, Павло і Олександр Бершадські та Юрій Дяченко дарували яскраві враження та гарний настрій для новгородківців та гостей селища. І хоч вони не всі проживають зараз у селищі, прилетіли до рідного гнізда. У них різні професії – та музика об’єднує їх досі.

Улюблені хіти 80-х, музика 90-х та сучасні композиції додали святкового настрою. На цих музичних композиціях виросло два покоління мешканців району. Під енергійні мелодії ВІА «Імпульс» танцювали майже всі, згадуючи молоді роки. Запальні танцювальні ритми додали океан емоцій і щирих посмішок. Присутні на зустрічі ніби повернулися думками в молодість, де була і перша закоханість, і перші поцілунки, і зароджувалися серйозні почуття. Давно знайома музика у виконанні своїх музикантів манила до танців. Зі слів присутніх, такий захід – це повернення у юність, де можна відпочити і серцем, і душею.

У цей же час біля районного будинку культури було організовано перший фестиваль ретро авто– та мототранспорту. Свою ретро техніку представили автолюбителі Сергій Репешко, Юрій Степанко, Віктор Репешко, Богдан Кляцький, Олександр Шаповалов, Олександр Репешко, Віталій Пшенишний, Василь Петровці. Представлені тут старі, але доглянуті автомобілі, мотоцикли додали присутнім море вражень та драйву.

Учасники ансамблю пообіцяли завітати у рідне місто і наступного літа.

Ольга Лісова


Надрукувати   E-mail