Не дайте залякати себе вірусами, що коронують мозок

Останнім часом знову пішов хайп на тему третього пришестя пандемії. Мовляв, насувається щось страшне, і цього разу вже точно дістане всіх. Настрій так собі, тому з’явився привід заглянути у Карти Долі.

Результат засмутив і водночас приємно здивував, отож, є сенс озвучити одразу дві новини – погану і хорошу. Так ось, не дуже добре те, що у період з середини жовтня і увесь листопад на життя України серйозно впливатиме енергія Пікової Сімки, яка завше різко вмикає тему роботи і здоров’я. Вочевидь, саме у ці півтора місяці і слід чекати в Україні пікового шторму коронавірусу.

Добра ж новина полягає у тому, що 7 Пік є картою віри і перемоги. Той, хто потрапляє під її могутній вплив, отримує можливість трансформувати усі наявні проблеми у щось для себе корисне і повчальне. Але для того, аби запустити сам процес трансформації, слід заручитися підтримкою Вищих Сил. Віра у те, що це можливо в принципі, творитиме дива. І навпаки, страх, розпач, апатія можуть спровокувати у цей період найсумніші сценарії розвитку подій. Можна сказати і так: нічого не може зупинити людину під впливом енергії 7 Пік, окрім неї самої. Тобто спосіб перебування на піку чергової хвилі цього разу кожен з нас формуватиме посередництвом власних думок і світосприйняття в цілому. Пощастить, без сумніву, оптимістам. Як кажуть, по вірі вашій…

До речі, страх не випадково зарахований до списку руйнівних емоцій, оскільки є однією з ознак невір’я. Механізм тут простий. Якщо чогось боїшся, значить, не віриш у вище покровительство Бога. А якщо не віриш, то яка тоді ціна твоєї віри?

І ще одне. Це пропозиція відмовитися не від вакцини, а песимізму, який у даний період може знизити (ЖАРТУЮ!!!) її захисні властивості. Не дайте себе залякати вірусами, що коронують мозок.

Лариса Саліманович, нумеролог


Надрукувати   E-mail