Пам’ять Анатолія Пивовара вшанували виставкою

Напередодні 65-ї річниці від дня народження лауреата обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова, кандидата економічних наук, історика, автора багатьох монографій з історії та джерелознавства степової України Анатолія Пивовара в обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки, присвяченої його постаті – «Джерелознавець та державний діяч».

Заступник директора музею з обліку і збереження музейних цінностей Павло Рибалко ознайомив присутніх з матеріалами виставки, акцентувавши увагу на двох основних напрямках діяльності краєзнавця: науковій та його державницькій роботі в головному організаційному управлінні апарату Верховної Ради України.

Спогадами про дитинство та студентські роки відомого земляка поділилася вчителька Добронадіївського ліцею Валентина Федорова. Завідуюча краєзнавчим відділом Олександрійського музейного центру імені А.Ф. Худякової Ольга Божко розповіла про значний внесок Анатолія Пивовара у дослідження історії Олександрійщини.

На згадку про цю подію кандидат історичних наук Олександр Чорний передав до фондів обласного краєзнавчого музею екслібрис Анатолія Пивовара.

Присутні згадували Анатолія Васильовича як справжнього патріота України, державного діяча, науковця, неперевершеного та найавторитетнішого дослідника історії нашого краю.

Обласний краєзнавчий музей


Надрукувати   E-mail