Створено механізм поєднання юних і зрілих талантів

– Ми до його створення йшли три роки, – розповідає власник картинної галереї «Єлизаветград» Микола Цуканов. – В Україні багато благодійних організацій, але таких, які займаються розвитком мистецтва серед дітей, майже немає. Для нас фонд – це механізм, який дає можливість сконцентрувати зусилля та поєднує професійних художників з юними митцями.

Йдеться про конкурс «Щаслива дитина – квітуча Україна», який став уже своєрідною візиткою нашого міста у плані розвитку дитячої творчості. Роботи учасників конкурсу, яких уже не десятки, чи сотні, а тисячі, представлялися у багатьох країнах світу.

Кожного учасника-маленького творця організатори намагаються заохотити. Досі художники з усієї України, які підтримують конкурс, надавали свої роботи, що ставали призами для переможців. Але витрати значно зросли, адже пам’ятний подарунок має отримати кожен – таке завдання поставили перед собою організатори.

Тож, днями зареєстровано однойменний благодійний фонд. Сама галерея уже передала до нього 50 картин. Стартова ціна кожної з них 1500 гривень. Покупець же сам визначає вартість картини, яку він собі вподобав.

Перші три тисячі гривень до фонду передав голова спілки вірмен в області Тігран Хачатрян. Також Микола Цуканов зауважує, що постійно допомагає конкурсу Сергій Тарасов.

Засновники фонду "Щаслива дитина – квітуча Україна" Світлана Сисоєва та Микола Цуканов закликають підтримати їхнє починання Є вже перші пропозиції з Одеси та інших міст. Організатори обіцяють оприлюднювати прізвища благодійників, хоча це і не обов’язково, адже поняття благодійності передбачає анонімність.

А ще новий фонд вже має власну емблему. Її створила та подарувала благодійному фонду мистецька родина художників Кравченків з Одеси.

Анатолій Авдєєв


Надрукувати   E-mail