У Кропивницькому виявлено будинок для безплатного інтиму (ФОТО)

…Ми з другом пішли в гості до його родичів у такий мікрорайон Кропивницького, де я раніше не був. Погода після відлиги була майже весняна, господарі смажили барбекю в дворі. Садиба їхня стоїть на узвишші, неподалік я побачив купку дерев, крізь них проглядав амфітеатр нових котеджів і вдалині пробігали вагони потяга – мені захотілося прогулятися.

Друг сказав – там нічого цікавого, але пішов зі мною. Надибали в кущах стежку, перестрибнули через якусь траншею, я впав на одне коліно, став підійматися – і завмер та жестом покликав товариша. Він теж присів і ми стали розглядати замасковану сухими ліанами. бур’янами і буреломом споруду. Хоч і вельми екзотичну, але капітальну, складену з добротних колод. Курінь? Погріб? Криївка? Сторожка? Та тут же нічого охороняти!

Боялися ворухнутися – а раптом там хтось є? Зрештою тихцем наблизилися – нікого, тільки уламки шиферу, сміття та якісь дошки довкола. Бомжатник? Ні, у мене така служба, що я вдосталь їх надивився. У бомжатнику були б залишки одягу, посуду, пляшки з-під горілки, шприци і таке інше. Діти спорудили для своїх ігор? Ні. Надто ґрунтовно і грамотно укладені стовбури і передбачено аж два отвори для багаття всередині із належною вентиляцією та протипожежними бар’єрами. Я займався скаутингом – схожі курені роблять пластуни, але не в таких місцях, адже поряд проїжджа частина і житловий масив.

А головне – курінь дуже вдало захований. Навіть за деревами без листя його практично не видно з жодного боку, а коли довкола зелено, то й говорити нічого.

Що залишається – розвідники? Диверсанти? А що вони тут загубили? І диверсанти не ніжаться на двоспальних ліжках…

Здивовані повернулися до родичів мого друга, розказуємо про знахідку, а вони переглядаються і гигочуть. Кажуть, що то колись одружений чоловік, що орендував квартиру неподалік, влаштував дерев’яний прихисток для побачень із заміжньою жінкою, котра теж тут недалеко знімала житло у флігелі. Вони при відповідній погоді виходили ніби в магазин, ішли в курінь, проводили там певний час, згодом купували продукти і наче нічого й не сталося, проверталися до своїх домашніх. А потім якісь перехожі почули в хащах сміх, зазирнули, впізнали закоханих, розповіли сусідам, був скандал… і та парочка з сім’ями кудись перебралися.

Ми реготали, аж падали, коли уявляли цю картину. Хоча вона скидається на анекдот чи вигадку. Але курінь так чи інакше реальний! І я не розкрию, де він знаходиться. Скажу тільки, що це зовсім не околиця Кропивницького, місце доволі людне і я не хочу, щоб у цей курінь проникли якісь непевні особи.

Я хочу зберегти його для себе.

Я хочу вже по теплу там прибрати і скористатися куренем з тією метою, для якої він і був побудований – для романтичних побачень…

Артур Грицай


Надрукувати   E-mail