У місті з’являться уповноважені. З благоустрою

Секретар міської ради Олег Колюка учора радився із головами районних рад: Подільської – Володимиром Стецюком і Фортечної – Віктором Закаблуковським. У розмові взяли участь також заступник міського голови Олександр Вергун і начальник контрольної служби міської ради Тетяна Пільчик. Мова йшла про появу нової інституції у структури районних рад – уповноваженого з благоустрою.

Діяльність таких фахівців координуватиметься міською інспекцією з благоустрою, але їхня зона відповідальності тяжітиме до територій приватного сектору. Контроль за недопущенням несанкціонованих сміттєзвалищ, станом зупинок громадського транспорту, спортивних і дитячих майданчиків, ліквідація стихійної торгівлі перебуватимуть у центрі уваги районних уповноважених.

Планується залишити серед повноважень районних рад традиційні – комунікацію з органами самоорганізації населення, зокрема квартальними комітетами, організацію виборчого процесу в межах відповідальності органів місцевого самоврядування, виявлення пошкоджених і хворих зелених насаджень, їхня обрізка і вивезення гілля, утримання та ремонт криниць, боротьба з карантинними рослинами тощо.

Ось як прокоментував цю ініціативу голова Подільської районної ради Володимир Стецюк:

– Відповідне рішення ще має прийняти міська рада. Але якщо воно буде прийняте і уповноважені з питань благоустрою запрацюють у наших районах, думаю, це буде на користь. На жаль, у віддалених від центру мікрорайонах, на вулицях приватного сектору нерідко виникають стихійні сміттєзвалища, порушуються санітарні норми. Вслідкувати за цим непросто. Тож, запровадження інституції спеціального уповноваженого, який буде мати право складати відповідні протоколи і передавати їх спецінспекції для подальшого адміністративного реагування, допоможе місту стати чистішим і привабливішим..


Надрукувати   E-mail