Вирубали посадку

Надійшло тривожне повідомлення із Рівненської громади: Любов Азза-Таровик пише:

«Для жителів нашої вулиці Мічуріна стала вбивчою новина про вирубку лісопосадки, яка була висаджена більше 30 років тому фахівцями-меліораторами. Її висадили для збереження та запобігання ерозії ґрунтів, що має важливе природничо охоронне значення. Ці дерева захищали також наші городи та будинки від розмивання й вивітрювання.

Виявилось, що ця ділянка землі була виділена учасникам АТО з міста Кропивницького для ведення сільськогосподарської діяльності. Наголошую, що жителі вулиці не проти виділення земельних ділянок учасникам АТО, але ж не на цій землі, де знаходиться лісопосадка, яка є захистом для всієї вулиці!!!

Виходить, ці земельні наділи продали, і як результат, почалася вирубка насаджень! А далі, як результат, – при найменшій зливі, наші городи просто змиє. В голові не вкладається одне, як можна було видати рішення про надання земельних ділянок для ведення сільського господарства там, де є зелені насадження! Чим керувалися відповідні органи?!

Ми просимо розголосу цієї ситуації і підтримки!»

P.S. У цій ситуації, ясна річ, має розібратися і керівництво громади, і відповідні державні органи. Бо на вирубку зелених насаджень, очевидно, має бути спеціальний дозвіл. Хтось його видавав?


Надрукувати   E-mail