21 квітня – не перша сумна дата!

У квітні 2010 року у Верховній Раді відбувався справжній хорор! У сесійній залі бійка і крик. Зала в диму: опозиція принесла димові шашки. "Пожежу" приїздить гасити міністр МНС Нестор Шуфрич, але, як пишуть ЗМІ, не витримує диму і залишає керувати операцією свою секретарку. Голова ВРУ ВолодимирЛитвин кричить: “Це урочистий акт, який відбувся в надзвичайно урочистій атмосфері”, у цей момент у нього, ніби кулі, летять яйця. Два мордовороти змушені тримати парасольку і закривати його від такої “урочистості”.

Видно тільки задимлену залу і чутно, як якийсь риг кричить: “Імєнна Парубій нє хочєт, шоб Україна била нєзавісімая. Парубій, іудовци нє хатят, чтоби сєгодня угода била ратіфіцирована ”. У зал набилася купа качків, яким у терміновому порядку начепили значки народних депутатів, аби вони пояснили опозиції, хто в домі хазяїн. В одного депутата від опозиції струс мозку – його госпіталізують. В іншого – зламаний ніс.

На вулиці відбувається те саме. Міліція б’є протестувальників, які прийшли виступити проти угоди. Силою і тиском ригам вдається ратифікувати сумнозвісні “харківські угоди” – 236 голосів. Ратифікувати їх захотіли символічно – в один день з Російською Думою!!!

Тому Литвин не звертає увагу на яйця, які в нього летять, продовжує читати текст ганебної угоди, а депутати голосують за неї, незважаючи на той дурдом, який твориться у залі. Шоб сімволічнєнько – с Расєюшкой. 

“Ну я вас всєх паздравляю: пріняті істарічєскіє рєшенія”, – каже Кіля Азіров.

Угоди були підписані саме 21 квітня 2010 року. І майже тиждень їх текст нікому не показували. Ратифікували 27.04.10.

Вам постійно доводиться чути одну з найбільш цинічних кремлівських маніпуляцій, що нібито “Крим здали”. Тобто ми самі в усьому винні. Цю тезу розповсюджують ЗМІ і політики з команди Медведчука. Саме представники ОПЗЖ, звинувачуючи владу, найбільше кричать – “єта власть патєряла тєріторії”, “прі етай власті тєріторія Украіни сакратілась”. Чому вони це роблять, зрозуміло: їхнє завдання – перекласти вину за війну й анексію з Росії на Україну. Чому це сміття підхоплюють наші ідіоти, теж зрозуміло: бо ідіоти!

Але подумаємо, з чого почалася окупація Криму? Ви скажете: з того, що у 2014 вилізли зелені чоловічки? А от і ні! Вона почалася з тих сумнозвісних “харківських угод”. Коли 21 квітня 2010 року одне придурошне, яке любило кормити Мєдвєдєва цукерками, підписало з тим Мєдвєдєвим угоду про добровільну згоду на анексію.

Бо за цими “харківськими угодами”, риги дозволили Росії продовжити перебування її Чорноморського флоту в Криму аж до 2042 року! І все це просто за знижку на газ!! По суті, президент країни віддав наші територій в обмін на знижку!

Саме з місця дислокації цього флоту у 2014 році і вилізли зелені чоловічки, щоб окупувати Крим. І винна в цьому не примарна “партія війни” (як обзивала українську владу вслід за Кремлем інтелектуально обмежена частина народу), не Порошенко чи Турчинов, не Ярош і «фашисти», а саме регіонали (!!!), ну і, звісно, ті ідіоти, які їх привели до влади!! Саме вони здали Крим, саме вони перші почали торгувати територіальною цілісністю країни!

Голосування за ці угоди відбулося у 2010 – тобто одразу, як Янукович прийшов до влади. Це був перший наступ на незалежність країни. Потім був Табачник, який знищував Україну в освітньому просторі. У 2012 році прийнятий сумнозвісний закон Ківалова-Колесніченка, яким повністю знищувалася українська мова у публічному просторі. А вже у 2013 ми отримали відмову від ЄС і офіційний розворот до Кремля. Не такий турборежим, як у зелених, але впевнений і послідовний.

Великою ціною ми змогли змінити ситуацію у 2014. Мали підтримку української культури на державному рівні! Дали по зубах Кремлю на всіх напрямках! Втримали країну, розвивали економіку, мали зростання ВВП…

21 квітня 2019. Ще одна перемога для Кремля...............

……………………… ця лінія мені чомусь дуже нагадує пряму на медичних моніторах…..........

……...........................

Чи встигнемо врятувати? І якою ціною?

Ольга Кирилюк


Надрукувати   E-mail