Андрій Павлович – дуже чемний пацієнт

Вірус розгулює усім світом, Україною, і Кропивницьким. Цифри відомі і вони загрозливі. І якщо пів року тому для більшості людей вони мали вигляд статистики, то нині корона підібралася близько: її долають наші друзі, знайомі, рідні. А дехто і не зміг подолати… Відразу після виборів корона забрала новобраних мерів міст Новоград-Волинський, Бориспіль. Не минула хвороба і нашого Андрія Райковича.

Місто, яке вдруге обрало його головою, стривожилось. Багато хто переживає і реально всією душею бажає Андрію Павловичу одужання. Уже більше двох тижнів він знаходиться в лікарні: спочатку у окремому боксі центральної міської, зараз – у обласній.

Який його стан? Людина, що володіє інформацією із першоджерела, повідомила: «Криза минула. Ситуація стабілізується. Бореться. Дихає самостійно. Іще в реанімації. Усім дякує за підтримку. Лікарі забрали у нього телефон. Дають на певний термін. Але він духу не втрачає, у курсі всього. Підгодовує сусідів по палаті і виконує усі команди медиків. Вони кажуть, що дуже чемний пацієнт».

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail