Безпека держави тепер залежить від місцевої влади?

Секретар РНБО Олексій Данилов надіслав відкритого листа головам та депутатам новообраних місцевих рад. Він закликає новообраних представників місцевої влади невідкладно провести сесії і зосередитись на питанні боротьби з пандемією коронавірусу.

"З метою об’єднання і консолідації зусиль у боротьбі з пандемією вкрай важливим є невідкладне проведення сесій місцевих рад, на яких мало б бути розглянуто питання подолання негативних наслідків поширення COVID-19 у кожній області, кожному районі, місті, селищі, селі. Переконаний, що ви дістанете всебічну підтримку своїх дій з боку мешканців ваших громад, а загрози будуть подолані спільно, як існуючі, так і потенційні", – сказано у відкритому листі голови Ради національної безпеки і оборони.

Олексій Данилов акцентує, що поширення хвороби COVID-19, яка вже забрала життя більше 12 тисяч українців – загроза надзвичайно високого рівня. Голова РНБО закликає місцеву владу (43 122 депутати різного рівня представляють інтереси місцевих громад на території нашої країни) усвідомити відповідальність перед виборцями.

Проте, сесія обласної ради, яка мала відбутися ще 1 грудня, через хворобу кількох депутатів, перенесена на тиждень. Відбуваються сесії міських, районних, селищних та сільських рад.

Очевидно, на депутатів місцевих рад лягла справді серйозна відповідальність, адже досі настільки тривожних звернень від РНБО до місцевої влади не було.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail