Із заступників у заступники…

Якось малопомітним у публічному і інформаційному полі нашої області залишався заступник голови облдержадміністрації Андрія Балоня Ігор Кузьмін. Запам’ятався хіба тим, що був заступником єдиного на Кіровоградщині та й у всій Україні голови ОДА, якого так явно спіймали на хабарі.

Але це зовсім не зашкодило членам його команди, яку він привів у область, почувати себе впевнено і робити дальшу кар’єру. Тетяна Волинець, яка так завзято взялася було за розвиток туристичної галузі в області, стала депутатом Херсонської обласної ради і, очевидно, розвиватиме її там.

Днями стало відомо, що інший – перший заступник колишнього голови нашої ОДА Ігор Кузьмін (два місяці виконував обов’язки керівника області) призначений теж заступником, тільки вже голови Миколаївської облдержадміністрації. До призначення у нашу область Ігор Кузьмін працював у головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Займав посаду начальника управління податків і зборів з фізичних осіб. Досить символічно у контексті історії з хабарем…

А взагалі він повернувся у свою рідну область, де й починав чиновницьку кар’єру. У Миколаївській ОДА він працював на невисоких посадах, найвищою з якої була – заступник начальника головного фінансового управління-начальник управління доходів та фінансів виробничої сфери.

Робота у трьох областях додала йому, за висловом самого Ігоря Валерійовича, професійного досвіду, було важко, але цікаво.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail