Катерина Колтунова тепер відповідає за гуманітарний блок в обласній владі

«Друзі! У мене нова заступниця. Катерина Колтунова, яку багато хто з вас знає, як військову волонтерку, авторку багатьох патріотичних, гуманітарних проєктів, активну депутатку Кропивницької міської ради, тепер куруватиме гуманітарний блок. Під час війни – надто складний і відповідальний напрямок. Задач – безліч. Вчитиметься на марші. Разом до Перемоги!»

Такий текст у ФБ 3 листопада опублікував голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

Без сумніву, це призначення навряд чи викличе у когось заперечення чи скептицизм. Те, скільки зробила Катерина у громадському сеукторі мало кому під силу. Один тільки Mir 2.0 чого вартий!

Загалом, у демократичному суспільстві так і має бути – високі посади займають ті, хто зумів пройти громадський вишкіл, хто має певний досвід, розуміння справи, зв’язки із професійними та активістськими середовищами. Особливо це стосується гуманітарної сфери.

Та чи було у нас так досі? Тут можна згадати хіба Вікторію Атаманчук, та її кар’єра, на жаль, завершилася досить швидко.

Сподіваємось, що призначення і діяльність Катерини Колтунової стануть початком нових підходів у формуванні політик – і державної, і місцевого самоврядування.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail