Хочу!

За законом політичного жанру Зеленський має відзвітувати перед нацією про здобутки за рік його каденції. Простий хлопець з Кривого Рогу, що зробив себе сам, мав би сказати, що отримали українці від його керівництва.

Але… тиша. Як це розуміти? Я хочу почути від президента України звіт, про те як він полегшав життя українців, як зменшив кількість полеглих вояків, як весь світ допомогає Україні здобути сталу демократію, як поборено корупцію, як організована охорона здоров'я. І ще багато "як"!

Хочу відвертої розмови з прикладами, економічними схемами, з чіткими і зрозумілими планами на найближчі три роки. Бо від того залежить майбутнє бізнесу і життя кожної родини та людини. Це моя вимога, а не побажання. Я втомився від брехні про Оман, про супердиверсантів у особі музиканта та медика, мені набридла брехня про десять мільйонів тестів.

Мені не смішно, коли я знаю, що медиків надурили з коштами і захистом.

Загравання з Московією мене не тільки бентежить та обурює – я вже не знаю, де ворог і як глибоко він інфільтрований у владу. Намагання провести ревізію Революції Гідності – це злочин проти суспільства. Я хочу почути від Глави Держави відповіді. І це цілком нормальна демократична практика, називається "Послання до нації".

А чи почую?..

Олег Чабан


Надрукувати   E-mail