Майно Довгого рахувати довго…

Олесь Довгий – депутат-мажоритарник по нашому, 102-му округу, єдиний, хто втримався у парламентському кріслі після цунамі слуг народу. Тож, його цьогорічна майнова декларація тільки додаток до попередніх.

Усім відомо, що родина Довгих давно серед мільйонерів і тут уже якийсь мільйон туди чи сюди не суть важливо. Олесеві вдалося вийти сухим з води, коли у попередній депутатській каденції тодішня Генпрокуратура звинувачувала його у корупції, тож зараз йому вже, як кажуть, море по коліна – калюжа по кісточки…

Оглядачі відзначають, що позафракційний народний депутат Олесь Довгий у минулому році придбав чималу (до 400 квадратів) квартиру у столиці. Її він раніше начебто орендував, при цьорму заборгувавши значну суму. Нормальний хід для мільйонерів – спочатку заборгувати, а потім включити суму боргу у вартість житла.

Основними джерелами фінансів для Олеся Станіславовича були дивіденди від сімейного бізнесу (понад шість мільйонів гривень) і зарплата народного депутата.

Також Довгий купив на кордоні Київської та Черкаської областей заміський будинок площею понад 192 кв.м. і кілька земельних ділянок. Крім того, у минулому році він користувався заміським будинком площею понад 400 кв.м., що належить з 2004 року по праву власності старшим членам його родини.

У декларації депутат вказав членів сім'ї – цивільну дружину Ірину Міненко і сина Макарія, про яких не згадував у декларації за 2018 рік. Дружина парламентаря теж мільйонерка: володіє квартирою площею 100 кв. м у Києві та має доходи від підприємницької діяльності. Довіряє готівці – має на руках 700 тисяч гривень, 30 тисяч доларів і 40 тисяч євро.


Надрукувати   E-mail