Місія – бути Повішеним

У Путіна – чергове загострення. Цього разу повномасштабне, одержиме, на грані фолу. Чолов’яга, схоже, остаточно здурів без шансу на ремісію, а ми потроху пливемо за ним слідом, мов зачаровані. Але чому?

Глибоко символічну відповідь на це запитання дає система Таро «Психологічний портрет», де життєву місію ВВП характеризує 12-й аркан – Повішений. Якщо коротко, то це архетип одночасно жертви і ката. Причому ці дві ролі в одній людині уживаються абсолютно гармонійно. У дитинстві та ранній юності хлопчик може бути постійним об’єктом для биття і приниження, а коли підростає, ладен відтяти голову всім, хто й далі бачить у ньому «тварь дрожащую», а не того, «кто право імєєт».

Є у 12-го аркану, звісно, і вища іпостась. Це коли людина, на певному етапі життя настільки глибоко проймається власним духовним розвитком, що свою особистість починає асоціювати виключно з душею, звівши потреби тіла до дрібного мінімуму. Але потуги Путіна на цьому рівні звелися хіба що до оголошення РФ окремою цивілізацією, яка є духовнішою за розтлінний Захід. Ну, хто б казав? Словом, тут точно проїхали.

А далі – все як по писаному. Якщо політик з таким аспектом піднімається на Олімп, то його починають переслідувати різного роду завойовницькі глюки. Голова «вісильника» по вінця завантажується наполеонівськими планами, які розраховані на довгограючий героїзм. Він бачить світ перевернутим і свідомо йде не в ногу із ним. Чим масштабніша його ціль, тим вища її ціна.

При цьому він не той чоловік, який кудись поспішає. Скажімо, відхопив кровопролиттям шматочки чужих територій, підвісив їх у повній невизначеності і заколисує міфічними побрехеньками доти, поки не визріє до чергової авантюри. Причому самі жертви до пори до часу не тільки не пручаються, а ще й ловлять від того висіння якийсь дивний тантричний кайф. Таке враження, ніби з Повішеним вони на одній хвилі і не здогадуються, що стали жертвами. Ті, хто прозрів, звісно, тікають або гинуть у катівнях, але справа самого ката процвітає далі.

Чому все так? Бо адекватний (позитивний) Повішений – це людина, яка не може досягти нової мети, допоки не принесе у жертву ту частину свого життя, що вже втратила актуальність. Повішений же «у мінусі» – це такий собі ідейний маніяк, який задля реалізації своїх цілей кидає на заклання не свою, а чужі душі. А ті блаженно бовтатимуться на гільйотинах, повторюючи, мов мантру: «Он дєлаєт всьо правильно. Вот потєрпім єщьо нємного, і тогда уже зажівьом». На жаль, злізти з фатальної шибениці вони зможуть лише тоді, коли зрозуміють, що «рятівник», на якого вони так довго молилися, якраз і є їхнім замаскованим катом.

Але не все так сумно, як може здатися на перший погляд. Життя Повішених – циклічне, тому їм щастить не завжди. Ось психоматриця Путіна на 2022 рік: 07. 10. 2022 – 14 5 0 0 Нульова основа у матриці року говорить про те, що на власника аспекту протягом дванадцяти місяців чекає тотальне перезавантаження. У свою чергу П’ятірка, будучи архетипом свободи і прогресу, вказує на природу самої трансформації. І що? Та нічого! Де Путін зі своєю реконструкцією епохи царя Гороха і де прогрес третього тисячоліття? Це навіть не смішно. Це та ситуація, коли краще взагалі промовчати через відсутність точних архаїзмів, бо зеро воно і на Росії зеро. Просто там ще цього не збагнули.

Що робити зараз? Побороти страх. Коли жертва перестає боятися, вона міняється зі своїм катом місцями. І тоді Повішеному не позаздриш. Він знову повернеться до того стану, з якого вийшов. Тобто перетвориться на жалюгідне посміховисько, що є його невідчепною тінню. В принципі, він вже зараз смішний з війною, яку цими днями влаштував в телевізорі. Шкода тільки, що підвішені жертви йому й далі продовжують вірити…

Лариса Салімонович, нумеролог


Надрукувати   E-mail