Нашому СБУ прапор ні до чого…

Хочу повідомити про те, як СБУ України у Кіровоградській області відреагувало на мою заяву про наругу над червоно-чорним прапором, який майорів на пл. Героїв Майдану і був зірваний невідомими особами 28 липня 2020 року.

Громадські активісти і ми, члени Кропивницької міської організації ВО "Свобода", вважаємо, що такий акт вандалізму свідчить про присутність у нашому місті осіб, дії яких можуть бути небезпечними для державних інтересів України та безпеки громадян. Слід наголосити, що червоно-чорний стяг це не просто шмат тканини, а один з національнх символів українського народу.

Отже, СБУ надала відповідь мені і громаді, де сказано, що "...вирішення питань, викладених в заяві, не входить до повноважень Управління."

Мене дивує і обурює той факт, наскільки поверхово управління ставиться до згаданого вандалізму і не усвідомлює небезпеку, яку можуть становити поки що не викриті люди із сепаратистими настроями. Хочеться нагадати співробітникам СБУ, що саме з наруги над державними і національними символами України почалася анексія Криму та частини Донбасу.

Олена Скочко


Надрукувати   E-mail