Навіть Байден проти нашого Татарова

Петицію про звільнення заступника Єрмака, нашого високопоставленого земляка Олега Татарова подали ще 26 березня. Нині вона вже набрала необхідні 25 тисяч голосів підтримки. Але от – чудасія! При перевірці виявилось, що її підписав навіть …Джо Байден!

Офіс президента звернувся за поясненнями до Державної служби спеціального зв’язку щодо підпису користувача із іменем "Biden Joe" під петицією про звільнення заступника керівника Офісу президента Олега Татарова. У Держспецзв’язку Офісу президента відповіли, що нададуть "вичерпну відповідь у найкоротший термін".

Там ситуацію прокоментували так: «Сьогодні отримано звернення від Офісу Президента України щодо можливої маніпуляції з підписами при голосуванні на сайті електронних петицій офіційного інтернет-представництва Президента України. Негайно розпочато вивчення даного інциденту та перевірку інформаційної безпеки ресурсів. На звернення Офісу Президента України надамо вичерпну відповідь у найкоротший термін. Головний пріоритет – забезпечення надійного захисту електронних ресурсів органів державної влади».

Але ж чого хвилюватись? Ясно, що під цим ніком сховався якийсь жартівник. Як йому вдалося зареєструватись, це інше питання. Та якщо звернутись до суті петиції, то й Байден цілком міг би під нею підисатися, звісно, якби був громадянином України.

За матеріалами УП


Надрукувати   E-mail