Онучі Путіна

«Ми за Путіна всіх порвемо на портянки», – заявив мені в інтернетлистуванні далекий родич, який служив у Благовіщенську за радянської імперії на кордоні з Китаєм і там залишився портянкувати в «невмитій расеї». І це було після нечуваної брехні карлика на ввесь світ: «іх там в Криму нєт».

«Онуча ти Путіна!», – відповів я здебілізованому в кацапії сучому виродку. І поставив хрест на ньому і його роду.

А раніше, влітку 2003 року, коли Московія запускала свої хижі щупальці на острів Тузла, він гостював у матері з дружиною, донькою і зятем (лейтенантом «непереможної»). І на дорозі здибався з ним, його молодшим братом, що мешкає в селі, неподалік від матері, і його зятем. Розговорились. І перейшли на гарячі теми. «От бачиш, – кажу йому, – до чого веде правитель Росії. Щоб ти стріляв у брата, а брат у тебе».

Від такого одкровення у «родича» і його зятя очі полізли на лоба. Він розгублено захіхікав і тільки промимрив:

– Та такого ніколи не може бути.

– То може статися, якщо в Путіна появився такий «апетит».

Відверто кажучи, я теж тоді нізащо не вірив, що таке може статися. А говорив саме так, бо в мені заговорив замполіт, яким є кожен журналіст. Власне, як і кожна при здоровому глузду людина і в страшному сні не могла таке уявити.

Те, що варвари, фашисти, нелюди творять нині на нашій правічній землі – це страшні наслідки причини отієї каїнової печаті, що стоїть на Московії, починаючи від Володимиро-суздальського князя Андрія Боголюбського (цей виродок прізвисько Боголюбський отримав за назвою княжого замку Боголюбово).

А він теж на початку весни рівно 853 роки тому (9 березня 1169 року) в коаліції з північними князями (як зараз з бульбашниками) пішов війною на Київ. Захисники міста по давній нашій наївності вважали, що за тогочасною традицією новий князь прийшов правити. І здалися.

А каїнопечатаний почав «правити»: тисячі жителів було вбито, церкви і монастирі пограбовані. Київ був підданий небаченому спустошенню. І дикунське мародерство увінчали викраденням, окрім книг, ікон, риз, дзвонів, і Святої ікони Божої матері, яку наречуть найбільшою святинею загарбницької імперії.

Тому-то російський філософ Іван Ільїн змушений був розкодувати для всього світу каїнову печать «соотечественніков»: "Росія – найпаскудніша, до блювоти мерзенна країна у всій світовій історії. Методом селекції там вивели жахливих моральних потвор, у яких саме поняття Добра і Зла вивернуте навпаки. Усю свою історію ця нація борсається в лайні і при цьому бажає потопити в ньому увесь світ".

Словом, як каже мудрість: дивися в корінь.

Кузьма Повелько


Надрукувати   E-mail