Поліція знову ловить не злочинців, а політичних опонентів влади?

Сьома річниця Революції Гідності ще раз показала, наскільки глибоко у нашому суспільстві пустили корені антиукраїнські, корупційні сили. Якраз у ці дні влада демонстративно нагадала про реванш: обшуки ДБР у музеї Революції Гідності, відкриття справ за заявою Рената Кузьміна про нібито державний переворот (!).

Пресова служба Руху Опору Капітуляції повідомила, що минулого тижня з’явилась інформація про заплановані обшуки і затримання активістів РОК. Піднявши хвилю у медіа і вживши заходів безпеки, організація без кадрових втрат провела автомарш "Майдан-Феофанія".

Аж ось у Кропивницькому відчули підступні наміри влади: до координатора РОК у нашому місті Дмитра Сінченка прийшли працівники поліції й склали протокол за організацію акції до 7-ї річниці Революції Гідності, спрямованої проти злочинних дій влади. У протоколі вказано, що Дмитро нібито порушив постанову Кабміну, яка регламентує кількість учасників мирних зібрань.

«Починаючи з 2004-го року Кропивницький був містом найповнішої в Україні свободи мирних зібрань. Єдиним винятком стали події Революції Гідності, коли громадянам спробували заборонити збиратися на центральній площі, проте навіть тоді, порівняно з іншими регіонами, у нас все було досить мирно та спокійно. До сьогоднішнього дня. Кропивницький виявився єдиним містом в Україні, де за акцію до Дня Гідності та Свободи влада вирішила притягнути до відповідальності організаторів за нібито порушення урядової постанови про карантин», – констатує пресова служба РОК Кропивницького.

Дмитро заявив, що не визнає за собою жодного порушення закону і переконаний, що легко доведе це в суді. А дії поліції він трактує, як спосіб залякати протестний рух і створити йому перепони, що є незаконним, як і їхні протоколи та постанови КМУ, які суперечать Конституції та законам України. Адже право на протест гарантоване нам державою і закріплене у Конституції.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail