Пригодився «спадок» Януковича

Днями на сторінці Кіровоградської ОДА у Фейсбук з’явилося повідомлення про відкриття у Кропивницькому в сквері Молодіжний, що біля Набережної «Активного парку» https://bit.ly/39aOMTu

«Наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційну лінію та вільний простір). Поруч розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання», – йдеться у повідомленні.

Пресслужба нагадала, що майданчик відкрили у рамках соціальної програми президента Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України».

Відзначимо очевидне, наголошує INFOCRIME.Кропивницький: ОДА звітує про майданчик, який вже багато років існує на вказаній локації. На сайті адміністрації є новини ще за 2012 рік, що за кошти інвесторів збудовано майданчик зі «Street Workout» вартістю 200 тис. грн для занять екстремальними видами спорту https://bit.ly/2YUegCx Свого часу такі майданчики відкривали теж «завдяки президенту». Тільки попереднику попередника – Януковичу.

Свого часу тут проводили різні змагання з воркауту і загалом щодня займаються любителі спорту.

Нині турніки просто перефарбували та встановили поряд таблички з QR-кодами, що містять посилання на набори заготовлених вправ. Прикметно, що на кожній табличці є згадка про президентську програму. Але ж насправді йдеться про встановлення хіба що табличок, а не облаштування усього майданчика.

Анастасія Зубова


Надрукувати   E-mail