Розбірки? А при чому тут Дануца?

Ексголова облдержадміністрації Андрій Балонь, який уже, як відомо, вийшов під заставу, на судовому засіданні наголошував на своїй невинуватості. Він згадав лише заступника начальника Держспоживслужби (саме ця інституція нібито мала платити неофіційний податок) Вадима Волканова, з яким мав непорозуміння по роботі.

Інформаційне агентство CBN оперативно взяло інтерв’ю у пана Вадима, де той категорично заперечив будь-які особисті стосунки із колишнім очільником області. При цьому Вадим Волканов наголошує на політичному протистоянні, адже він очолює фракцію Опозиційного блоку «За життя!» в обласній раді, а помічник Балоня пропонував йому, аби фракція голосувала за бюджет та інші рішення ради. Фракція ОПЗЖ відмовилась це робити. Тож Андрій Балонь, як вважає пан Вадим, дав вказівку відкрити проти нього кримінальну справу за те, що він не вказав у декларації частку своєї дружини у одному з підприємств, хоча вона настільки незначна, що не потребує внесення у декларацію.

Усі ці балачки-розбірки не варто було б і згадувати, якби кілька днів тому на сайті «Херсонці» не з’явилось повідомлення про те, що двоюрідна сестра Вадима Волканова Інна Душинова, яка працює директором одного із аграрних підприємств у Каховському районі, створила фіктивну фірму і переоформила договори оренди з пайовиками на себе. З цього приводу нібито уже порушена кримінальна справа за фактом шахрайства, а Антирейдерська комісія Міністерства юстиції відмінила перереєстрацію, як незаконну.

https://khersonci.com.ua/public/45571-chto-delayut-na-hersonshine-kirovogradskie-deputaty.html?fbclid=IwAR3JaSrjEbgQ5jialPReZELVfMqBeUCUASksAMbxJZW-8-mtP5C-VKQZef

Автор публікації на сайті «Херсонці» Олексій Михайлов стверджує, що на цьому справа могла б і закінчитися, але чомусь у неї вирішив втрутитися народний депутат Олександр Дануца. Він нібито приїздив у Каховський райвідділ поліції і навіть на поле господарства, наполягаючи на правах колишньої директорки Інни Душинової. У тих закручених земельно-майнових схемах спливло уже й прізвище партнера по бізнесу такого собі колишнього чиновника Владислава Мангера, якого підозрюють у причетності до замаху на Катю Гандзюк.

Чи міг стояти за цією публікацією Андрій Балонь? Враховуючи його вплив на Херсонщині, цілком. До речі, колеги із південного міста стверджують, що «Херсонці» – сайт серйозний, відвертих фейків не публікує, але від замовних матеріалів не застрахований.

Але яка роль у цій не дуже красивій історії слуги народу нашого міста Олександра Дануци? Ясна річ, елітний коньяк має неприємну властивість закінчуватися, але є місця, де його немає взагалі…

Світлана Орел

P.S. Коментуючи цю публікацію на одній зі сторінок у ФБ, Олександр Дануца написав одну фразу: "Взято зі стелі". Він не заперечує ні факту публікації на херсонському сайті, ні свого візиту у південні степи. Чи треба було проїхатись слідом за депутатом? Чи поритись у кримінальних справах: де, яку частку і чиї майнові інтереси він кинувся захищати? Хай цим займаються відповідні органи. Моє діло – привернути увагу до явища. А воно – з усіх боків цікаве. Ще й закохане у себе.


Надрукувати   E-mail