Сергій Шульга виходить на шлях війни з корупцією?

Про це він повідомив на своїй Фейсбук-сторінці. Правда, через добу це повідомлення чомусь зникло, але будемо вважати це технічною проблемою. Бо ж ідея – важлива: команда колишнього голови обласної ради Сергія Шульги створила Антикорупційну моніторингову групу у формі громадської організації.

“Місія групи – не спостерігати, як у час війни «освоюються» кошти, а виявляти схеми і порушення й спонукати контролюючі органи реагувати на це. Ми прагнемо унеможливити процеси, що завдають шкоди регіону, а по суті продовжити один із ключових напрямків моєї роботи в облраді. Щодня я бачу ваші реакції на ті чи інші фінансові видатки, я читаю розслідування й аналіз журналістів різних тендерів… Запит на справедливість і раціональність дуже високий” – констатував Шульга.

Він звернувся до всіх небайдужих, приєднуватися до Антикорупційної моніторингової групи і працювати для своїх громад.

Повідомлення про імовірні корупційні рішення і вчинки можна надсилати на електронну пошту , або ж самостійно долучатися до розслідувань з підтримкою експертів групи.

“Завжди казав і зараз повторюся: Кіровоградщина потребує змін і вони залежать з одного боку від тих, хто зараз тримає щит, а з іншого – від нас із вами” – зазначив Шульга.


Надрукувати   E-mail