У вселенському театрі будуть інші актори

У законсервованих диктаторами країнах почався неминучий процес бродіння. Те, що у нас вже потроху минає, там тільки починається. Звісно, нафталінові старці можуть подовжити період власної агонії ціною маніпуляцій і великої крові, але їм не вдасться відмінити близьке майбутнє, де їхні золоті трони вже стоять порожні.

Час не те щоб безжальний до них. Просто з наступного року продюсери вселенського театру для нового епохального сценарію підбиратимуть інших акторів, тому спротив адептів цвинтарного порадку апріорі приречений на поразку. Їх вже фактично немає, але ці маніяки оскаженіло доводитимуть зворотне.

У свою чергу, Україну, з нумерологічної точки зору, чекає щось подібне до репризи, де ослаблому пострадянському спруту під плаксивий реквієм вкорочуватимуть щупальця. Причина теж цілком програмна. З того ж таки наступного року на наше життя почнуть впливати енергії стабільніших чисел, тож ми станемо вимогливіші до такого поняття, як соціальна справедливість. Тобто стара система, яка дозволяла вузькому колу олігархічних монополістів безбожно грабувати країну, викачуючи з неї всі ресурси, більше не вписується у наше майбутнє. А це означає, що вибір у доморощених глитаїв загалом невеликий. Їм доведеться або ділитися ринковим простором з іншими, що для них рівнозначно повному життєвому краху, або канути в Лету у широкому сенсі цього фатального слова.

Процес трансформації забронзовілих упирів навряд чи буде легким. Їхня агонія нам теж добряче попсує нерви. Але на тлі подій, що поступово накривають наших сусідів, Україна здаватиметься острівцем відносної і давно вистражданої стабільності. Час не те щоб до нас прихильніший. Він просто саме з нас почав.

Лариса Саліманович, нумеролог


Надрукувати   E-mail