«Вийди теть з чату!..» – це про парламентаризм і неокомсомольців

Зняття з посади спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова викликало значний інтерес і безліч, часом діаметрально протилежних, коментарів.

Депутати від Кіровоградщини прголосували відомо як: відставку Дмитра Разумкова підтримали майже всі – Олександр Дануца, Юрій Кузбит, Ігор Мурдій, Олег Тарасов. Тільки Олег Воронько був проти. Олесь Довгий, як відомо, у довготривалій відпустці. «Слугу народу» підтримали її союзники з «Батьківщини», груп «За майбутнє» та «Довіра».

Єдиний депутат з «Батьківщини», який не приєднався до одностайності своєї фракції і висловився проти відставки голови ВРУ – колишній голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко.

Він заявив, що його видалили з фракційного чату після того, як він єдиний з фракції проголосував проти відкликання Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради. Про це Ніколаєнко написав у Facebook.

«Сьогодні я був єдиним з присутніх членів фракції «Батьківщини», хто проголосував проти відставки Дмитра Разумкова. Все дуже просто – я проти узурпації влади і вважаю, що сьогоднішнє голосування було не про внутрішній конфлікт «Слуги народу». Це про парламентаризм в цілому. І, звичайно, про нових неокомсомольців, армію безвольних бояр і еру одноосібного правління країною», – різко заявив депутат.

Він також додав, що сьогоднішній день показав, що потрібно ставити крапку в експериментах над державою і вже всерйоз задуматися про парламентську республіку. «Бажаю Дмитру удачі в обраному ним новому шляху. Вірю, йому вдасться зібрати навколо себе команду ідейних і принципових людей…», – резюмував Ніколаєнко.

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail