Хто організовує і забезпечує антивакцинаторів?

Перше фото — із мітингу антивакцинаторів у Києві, а друге — з такого ж мітингу зі столиці Молдови Кишинева...

А тепер скажіть, будь ласка, у вас ще лишаються питання, що ці мітинги централізовано організовані і зрежисовані?! А кому вигідні масові протести, нестабільність, конфлікти, неспокій, соціальна напруга в Україні та Молдові?! Звісно туземному агресивному мордору під назвою РФ.

Інформаційна зброя шалено ефективна у тому суспільстві, яке має низький рівень медіаграмотності. В Україні цей рівень катастрофічно низький. Люди вірять у найфантастичніші теорії змов, у відверту брєдятіну про Сороса і Гейтса, у чіпування, 5G і т.д. Проти нас зараз не варто й танки застосовувати, варто лишень закинути чергову брехню в голови малодумаючих...

UPD: на мітингу в Києві було помічено громадянина Молдови В'ячеслава Валька, який у 2014 році балотувався до парламенту Молдови від проросійської партії "Вибір Молдови – Митний Союз", а зараз активно займається поширенням фейків про коронавірус та вакцинацію. Найімовірніше, саме через його організацію Terra Freedom відбувається режисування таких мітингів у Молдові, Україні, країнах Балтії.

Дмитро Васильєв, ФБ


Надрукувати   E-mail