«Макдональдса» у сквері не буде?

Так, Центральний сквер уже готуються забудовувати. Вже й Ірина Мартинова (тво начальника управління архітектури міськвиконкому) видала містобудівні умови – це документ, який дає дозвіл на виготовлення будівельного проєкту, інших необхідних документів.

Але що написано в тих умовах? Згідно з Генеральним планом міста Кіровограда (від 2000 року) Центральний сквер – це територія зелених насаджень загального користування Р2, і будуватися тут ніби й дозволено, але так, щоб не суперечити цільовому призначенню зеленої зони. Тож площа забудови не повинна перевищувати 10,3% від ділянки.

Площа Центрального скверу – 0,63 га, отож, 10,3% – це всього 600 квадратних метрів. Повторюю – шістьсот квадратних метрів. А під будівництво «Макдональдса» вони дають 2000 квадратних метрів. Де логіка? І де дотримання закону?

Пояснюю: громадськість зібрала кошти і подала до суду на розірвання договору оренди між міською радою і «Укрсферою», в чиїй оренді зараз Центральний сквер. Поки триває судовий процес, будь-які роботи в Центральному сквері вважаються незаконними і недопустимими. Крапка.

Ми продовжуємо і зупинятися не збираємося.

Навіть якщо хтось там купить місцевого суддю – ми пройдемо ВСІ інстанції і апеляції до Києва й до Європейського суду із захисту прав людини, бо це порушення наших екологічних прав, гарантованих Конституцією.

Надія Паливода


Надрукувати   E-mail