Рашизм – це форма сатанізму, де чорне – це біле, а брехня – це істина

Рашизм – це новітнє явище в історії цивілізації. Це не просто журналістський термін, яким виражають свої емоції звичайні люди. РАШИЗМ – ЦЕ НАЦИЗМ ПРИКРИТИЙ ТОТАЛЬНОЮ БРЕХНЕЮ І ОСВЯЧЕНИЙ ПРАВОСЛАВНОЮ РИТОРИКОЮ.

Фашизм – це ідеологія, яка стверджує вищість однієї нації над іншими. Класичною формою фашизму є італійський фашизм Муссоліні. Фашизм – це ідеологія, яка реалізується в суспільстві завдяки воєнізованій хунті.

Але нацизм йде далі. Окрім розуміння зверхності вищої раси формується ціла цивілізаційна стратегія, яка стверджує, що окрім вищої раси (історично німці вказували на арійців) були ще нації, які є наближеними до вищої, але не на 100%. Таким вважались англосакси (англійці) і гали (французи). Вони могли бути в концтаборах, але можливо не в таких страшних. Нацизм дозволяв обмежене право на існування націй рабів (наприклад, слов’яни), яких необхідно було скоротити до необхідної кількості. І були нації, які заважали розвитку цивілізації (окрім євреїв цигани). От їх необхідно було вирубати як бур’ян. Саме гітлеризм – це є класична форма нацизму.

Класичний нацизм, як не дивно, був чеснішим. Це була соціально-філософська стратегія, яка мала надати людству новий поштовх розвитку. Нацисти говорили про свої наміри відкрито. Рашизм – це форма сатанізму. Сатану не випадково називають антихристом. Він хоче бути ПОДІБНИМ Христу. І ось цю зовнішню подібність він називає Істиною. Якщо хочемо побачити життя під правлінням антихриста необхідно прийняти, що чорне – це біле, а брехня – це Істина.

Боротьба з рашизмом – це не тільки сфера війни з державою, це не тільки боротьба з ідеологією, це боротьба зі псевдохристиянством або єрессю. І останнє стосується перш за все православних, бо саме ПРАВОСЛАВНА РИТОРИКА є офіційною та інституційною. Тобто офіційно підтримується РПЦ. А тому саме православні представники зі всього світу повинні висловити своє ставлення до цього явища. І тут нюансів не може бути. Треба чітко сказати де Істина, а де її імітація.

Віталій Ігнатьєв, священик, філософ


Надрукувати   E-mail