У нашій області є порушники самоізоляції

Як повідомляє «УП», уряд створив мапу, яка демонструє недотримання правил самоізоляції людьми, що повернулися з країн де вирує коронавірус.

Віцепрем'єр-міністр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пояснив: "За допомогою аналізу великого обсягу даних були визначені населені пункти, у яких мешкають люди, що повернулись із-за кордону та найменше дотримувались карантину протягом 14 днів після приїзду. Як створювали карту? Мінцифри отримує від операторів мобільного зв’язку Big Data про більш ніж пів мільйона людей. Це абоненти, що повернулися до України звідти, де є епідемія, починаючи від 17 березня». Міністр наголошує: дані від мобільних операторів не містять жодної(!) персональної інформації про абонентів. Тобто ніякий конкретний абонент не відстежується. Отримується тільки інформація про кількість осіб у населеному пункті, що повернулися з-за кордону; країни та канал повернення; кількість, яка не дотримується карантину; сумарну кількість інших людей, з якими контактували порушники.

Карту планують оновлювати раз на тиждень. Як бачимо, на території нашої області є червоні плями, хоча, звісно, не такі масивні, як у столиці чи на Заході країни.


Надрукувати   E-mail