У техуніверситеті не довіряють ні виробничникам, ні гумористам

У Центральноукраїнському технічному університеті, на відміну від педагогічного, вибори ректора відбулися результативно – в один тур. Досить очікувано ректором обрано Володимира Кропивного, який до цього довгий час працював проректором і добре знайомий з адміністративною роботою.

Це, звісно, плюс. Але чи стане він потужним борцем з корупцією у вищому навчальному закладі, про яку говорили у відкритому зверненні представники машинобудівної галузі краю?

«Не обирайте тих, хто закривав очі на корупцію!»

«Ми впевнені, що університет, який у минулі часи випустив чимало успішних фахівців різних галузей економіки, сьогодні переживає занепад, і потребує радикальних змін. Ми також упевнені в тому, що жоден з представників вищого керівництва університету останніх десятиліть, коли й склалася ця тенденція (корупція, що тягне за собою нікудишню підготовку фахівців – С.О.), не здатен стати провідником таких змін», – буквально волали виробничники. Але у техуніверситеті, виходить, їх не почули, бо Володимир Кропивний і є «представником вищого керівництва університету останніх десятиліть, коли й склалася ця тенденція».

Але колектив вирішив по-своєму. Голосування тривало на трьох дільницях – власне технічний університет, Кропивницький інженерний фаховий коледж та Світловодський політехнічний фаховий коледж. Лише у Світловодську більше голосів набрав Василь Сало, на інших двох дільницях з великою перевагою (60 і майже 74 відсотки) переміг Володимир Кропивний. Всього він зібрав 324 голоси із 545, що взяли участь у голосуванні, а це майже 60 відсотків підтримки. Василь Сало здобув майже 17 відсотків голосів, Олексій Смирнов – майже 12 відсотків, Володимир Зайченко – трохи більше шести відсотків.

Доцент і гуморист Роман Яковенко не набрав і одного відсотка голосів. Що ж, не люблять технарі гумор…

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail