Усі депутати міської ради пов’язані спільними схемами?

Ну, що, громадо, думаєте знайшлися сміливці серед депутатів нашого міста, готові винести нашу петицію про звільнення начальниці упрвління освіти Лариси Костенко на сесію? Думаю, ви правильно здогадалися… Не знайшлося! Ось вона яка, наша кропивницька демократія!..

Отримали відповідь від Колюки і Мосіна. Нам відмовили у винесенні петиції на розгляд сесії. Ми не спішили оприлюднювати цю відповідь, адже звернення ми направляли кожному депутатові міської ради, тож чекали відповіді бодай хоч від одного, та марно… Про що це говорить? Варіантів тут, на мій суб’єктивний погляд, кілька:

1) скільки б депутатів у нас не було і кого б ми не обирали, самостійних рішень їм приймати не дозволено;

2) вони всі не вміють читати, а тому і не бачать порушень начальника УО;

3) всі вони пов’язані якимись спільними схемами;

4) запропонуйте свій варіант, бо пристойні у мене закінчилися…

ЩО плануємо робити з цим «щастям» далі? Оскільки, всі дороги ведуть до Риму, то підемо на прийом до Андрія Павловича… Звернення вже надіслали від трьох організацій, тож чекаємо. Він теж говорив, що не бачить причин для звільнення Костенко, вирішили запропонувати з десяток на вибір. Далі буде…

Любов Скрипніченко

Ситуацію також прокоментувала юристка Євгенія Захарченко: «Мосін і Колюка, які виконують обов’язки міського голови, відмовили у винесенні на сесію петиції про недовіру Костенко. Відповідь готували юристи. Щоб не переобтяжувати, зауважу, що їхнє твердження про загальні і спеціальні норми є хибним. Саме Закон «Про місцеве самоврядування», який каже, що петиція має бути розглянута на сесії, є спеціальним, бо стосується міської ради – суб’єкта, до якого ця петиція направлялась. Сумніваюсь, що юристи виконкому неправильно тлумачать Закон. Схоже на те, що навмисно всілякими способами вигороджують начальницю УО.

Депутати поки що мовчать.

Що робимо далі? Вже направили звернення до Райковича на особистий прийом. Він є головою партійного осередку, що має більшість у міській раді, він призначав в.о. замість себе, коли переходив на посаду голови обласної військової адміністрації, він, як голова адміністрації, має контролювати здійснення управлінням освіти делегованих повноважень по розвитку мережі закладів освіти. Якраз те болюче питання, яке з року в рік провалює управління освіти, чим наносить шкоду нашим дітям, що не отримують якісної освіти, і спричиняє збитки міському бюджету, бо не отримуємо субвенцію на зарплати вчителів на поділ класів.

Щодо слів про «відсутність на даний час підстав для звільнення»– надамо фактів з головою. Аби тільки не потонути в тому жмутку порушень та проблем, яке на постійній основі продукує управління. Ну, і спитаємо з депутатів про їхнє рішення. Адже кожен з 42 депутатів міської ради отримав персональне звернення щодо винесення петиції на розгляд сесії Кропивницької міської ради».

P.S. Ця боротьба триватиме на користь чиновників доти, доки мовчатимуть вчителі. Бо претензії, викладені в петиції – дитячий садок проти того, що можуть сказати вчителі. Але мовчать. Бояться. Не хочуть вступати в конфлікт з рішучою і дуже злісною системою. Їх можна зрозуміти. Але невже серед нашого вчительства немає вільних і шляхетних людей?


Надрукувати   E-mail