Катастрофічна помилка чи тактичний хід?

Звільнення головкома Залужного викликало величезну хвилю коментарів, оцінок, здогадок у всьому світі. Ясна річ, питання – це катастрофічна помилка чи тактичний хід? – найбільше хвилює нас, українців, які щодня і щогодини відчувають на собі хижу підступність дикого агресора. Серед безлічі коментарів привертає увагу розлогий текст екснародного депутата, Героя України, генерала-лейтенанта Григорія Омельченка. Наводимо кілька цитат.

«Якщо Зеленський звільнить Залужного, то наслідки для країни можуть бути непередбачувані. Звичайно, ЗСУ і патріотична частина українців збережуть українську державність, але набагато більшими людськими втратами, ніж при командуванні армією генералом Залужним».

«У квітні 1918 року полковник Болбочан, будучи командиром Кримської групи Армії УНР, захопив Крим. Але за наказом військового міністра Центральної Ради УНР, на вимогу німецького окупаційного командування, Болбочан змушений був вивести свої війська з Криму, які були основою армії УНР. У війську полковника Болбочана панувала зразкова військова дисципліна, воно було найбільш дієздатним та найкраще виконували завдання, поставлені політичним керівництвом Центральної Ради УНР. Однак, його військо, яке було національно свідомим і вірним Директорії, піддавалося найбільшій критиці і шельмуванню.

Про полковника Болбочана і його армію поширювали різні чутки і плітки (як депутатка Безугла про генерала Залужного), критичні висловлювання постійно з’являлися у пресі, особливо підконтрольній більшовикам (у нас — підконтрольний Зеленському-Єрмаку телемарафон «Єдині новини» і продажні блогери). Голова Директорії Володимир Винниченко та Головний отаман Симон Петлюра все більш підозріло дивилися на успішного полководця Петра Болбочана (як сьогодні Зеленський і Єрмак на Залужного).

Панове, вам нічого це не нагадує?! Змініть лише прізвища осіб у сьогоднішній ситуації навколо головнокомандуючого ЗСУ генерала Залужного і ви побачите минуле…»

«Сценарій «повернення» України в лоно Московії поламав головнокомандуючий ЗСУ Залужний, який приховав від Зеленського і США свій план підготовки до великої війни з росією. Генерал Залужний знав про «московських кротів» в офісі президента і в Центральному апараті СБУ, яку очолював друг Зеленського з дитинства Баканов. Це врятувало Україну від блискавичної поразки. Захід відвів українцям три дні на супротив і капітуляцію, а Зеленському запропонував покинути країну».

«У минулому році ЗСУ на чолі з Залужним зробили неймовірне — вони утримали весь фронт, не дали його прорвати переважаючому в рази у живій силі і техніці ворогу і нанесли йому колосальні втрати.

Своєю тактикою і стратегією ведення війни генерал Залужний зберіг життя тисячам захисникам України. На думку військових експертів, якби Зеленський не втручався у планування ГШ ЗСУ, втрати при обороні Бахмуту і Авдіївки були б у рази менші».

«Мені байдужа доля коміка Зеленського!

«Та не однаково мені,Як Україну злії люди Присплять, лукаві, і в огні Її, окраденую, збудять...Ох, не однаково мені» (Тарас Шевченко)».


Надрукувати   E-mail