Хтось склав мандат, а хтось...перебіг

Днями відбулася сесія Олександрійської районноі ради, на якій депутати засудили збройну агресію рф та підтримали дострокове припинення повноважень депутатів від ОПЗЖ.

Отже, Олександрійська районна рада не лише засудила збройну агресію Російської Федерації проти України, а також підтримала непорушність територіальної цілісності і незалежності України. Враховуючи військово – політичну ситуацію в країні, депутати Олександрійської районної ради В. Флоря, О. Долгіх та В.Міняйло від партії "Опозиційна платформа-За життя" вирішили достроково припинити свої депутатські повноваження. Їхнє бажання депутатський корпус підтримав відповідними рішеннями. Крім того, заявили про свій намір вийти із фракції ОПЗЖ депутати С. Олійник і Н. Водяна. Вони написали відповідні заяви, про що повідомив голова районної ради Сергій Ракута.

Цього ж дня депутат А. Турський заявив про саморозпуск фракції ОПЗЖ. Він також додав, що на наступній сесії депутати самоліквідованої фракції заявлять про створення іншої депутатської групи.

Ось тут важко втриматися від емоцій. Тобто, вирішили перефарбуватися і зберегти свої депутатські мандати? Серйозно?

Хоча за логікою воєнного стану вони мають піти слідом за руським корабльом!!! А найбільш затятим прихильникам «руського міра» треба покаятися і піти на фронт, де зі зброєю в руках боронити рубежі України від нашого спільного ворога! Тільки там є можливість змити із себе ганьбу!

Ірина Балашова


Надрукувати   E-mail