Ларін прогуляв дев’ять місяців і втратив майже 400 тисяч

Рух "Чесно" проаналізував щомісячні публікації регламентного комітету ВРУ і оприлюднив дані про злісних парламентарів-прогульників. З 1 листопада 2019 року запроваджено фінансове покарання за прогульництво, тож аналіз охоплює час з цієї дати і до 24 грудня 2020-го (останній день минулого року, коли нардепи працювали в Раді та комітетах).

До числа оштрафованих прогульників зарахували всіх депутатів, котрих протягом каденції ВРУ-9 позбавляли виплат хоча б за один місяць прогульництва. Мова йде не про зарплату, а про відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень.

Отож, максимальна кількість місяців, протягом яких депутата могли покарати за прогульництво – 13 (за винятком серпня 2020-го, коли парламент майже весь місяць був на канікулах).

235 народних депутатів Верховної Ради нинішнього скликання позбавили 38,8 мільйона гривень виплат через прогули – неучасть у голосуваннях на пленарних засіданнях та у засіданнях комітетів без поважних причин. Найактивніше прогулюють депутати фракцій «За майбутнє» і ОПЗЖ.

Депутатів-мажоритарників від нашої області серед злісних прогульників немає, а ось Сергій Ларін прогуляв дев’ять місяців і втратив майже 400 тисяч гривень.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail