Невже посада голови Кіровоградської ОДА така хлібна?

Офіс генерального прокурора повідомив, що двоє осіб обіцяли вплинути на посадовців Офісу президента та Кабміну за 3,5 мільйони доларів для призначення на посаду голови Кіровоградської ОДА.

Один із ділків представився радником Володимира Зеленського, хоча насправді не мав жодного стосунку до органів влади. За даними слідства, двоє громадян пропонували потерпілому вирішити питання про призначення на посаду голови ОДА. Свої послуги вони оцінили в 3,5 мільйони доларів. 

Навіть у офіційному повідомленні цю особу називають «потерпілим». А чи не потерпіли у цьому випадку усі ми? Суспільство, де є люди, які готові купувати посади за такі гроші. Для чого? Щоб віддано працювати на благо народу? Запитання риторичне, а крім того ще й дуже гірке для всіх нас. Бо скільки ж їх уже сидить у владних кабінетах, тих, яких не викрили, чи не хотіли або й не збиралися викривати ?!

Та й де беруться такі гроші? Зароблені чесною працею? У вас, шановні люди з освітою, з цікавою роботою, зі значними здобутками – творчими, науковими, комерційними, – чи лежать десь у загашнику три з половиною мійльони доларів? Або хоча б мільйон? Скільки гарних, корисних проєктів можна було б утілити за такі гроші, скільком потребуючим допомогти!

Чи це така хлібна посада голови нашої облдержадміністрації? Я попросила прокоментуввати цю ситуацію експосадовця, який колись займав це крісло Валерія Кальченка. Він не відповів.

А дарма. Бо тут уже всим миром слід розбиратися, проаналізувати – чому шахраї готові платити майже сто мільйонів гривень, аби сісти у крісло голови ОДА?

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail