Перегони розпочались?

Переглядаю сайти і раптом зустрічаюсь із майже кокетливим заголовком, щось типу «Хто переможе на виборах мера?» До початку офіційної кампанії ще далеко, а амбітному авторові (чи потенційному кандидатові?) вже не терпиться? Хоча, за великим рахунком, класика жанру диктує, що нова виборча кампанія розпочинається наступного дня після перемоги.

Рано називати прізвища, але такі кампанії, то в активній фазі, то у ледь-ледь тліючій, ми мали можливість спостерігати час від часу. Іноді хотілось сказати: «Ну, діє просто за класичними лекалами!», іноді – «Не тратьте, куме, сил, спускайтеся на дно!»

І я, очевидно, у подібних відчуттях не одинока. Ось що пише у ФБ волонтер і громадський діяч Сергій Кашуба: «Сьогодні брав участь в соціологічному опитуванні по телефону... Розпитували за яку партію віддав би свій голос, як ставлюсь до роботи нинішнього мера, на що треба звернути увагу наступному меру, чи проголосував би я за нові обличчя, чи проголосував би за (увага, цитата) «мера, який очолював би місцеву партію»))) Список кандидатів, на який був особливий наголос: Євген Скирда від «Слуги народу» (кандидат взнав про свою участь у мерських перегонах з цього посту), Олександр Горбунов (самовисуванець), Артем Стрижаков ... далі Олександр Цертій, Андрій Райкович... Технічні кандидати без наголосу: Бежан, Санасарян, Ларін. Здивувала кандидатура мера від «СН»! Перегони почались! Запасаюсь попкорном».

Так перегони таки розпочались?

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail