«Радіо TTV» купив Козлітін, походження капіталу якого невідоме

Сайт «Детектор медіа» повідомов, що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла зміни в реєстр щодо власності та логотипу Кропивницької радіостанції «Радіо TTV» (юридична особа ТОВ «Радіо ТТВ»). Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 21 грудня. «Радіо TTV» змінило логотип на «Автор радіо». Власником компанії став Денис Козлітін, якому також належить радіостанція «П’ятниця».

У коментарі «Детектору медіа» Денис Козлітін розповів, що впродовж 3-4 днів планує запустити сигнал «Авторадіо» на частоті у Кропивницькому. У планах розширення мережі радіостанції, тому ще одна його компанія — ТОВ «Море ФМ» (їй належить частота в Києві) — бере участь у конкурсах на частоти в Сумах, Чернігові та Житомирі. Готується заявка на участь у конкурсі в Запоріжжі.

Також на цьому засіданні Національна рада внесла зміни до реєстру через реорганізацію компанії. Денис Козлітін розповів, що реорганізація проведена для того, щоб структурувати управління новою мережею. Адже «Авторадіо» має кілька юридичних осіб і ліцензії на мовлення в Києві, Одесі, Дніпрі та Харкові. «Ми подали усі документи до Нацради, відповідно до нового закону "Про медіа". Ліцензія разом з усіма обов’язками у разі затвердження регулятора перейде до ТОВ "Авторадіо Україна"», — сказав він. Денис Козлітін звертає увагу, що в Цивільному кодексі (стаття 104) передбачені підстави для організації компанії. «Юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов’язки переходять до правонаступників», — ідеться в кодексі.

Дениса Козлітіна називають мкдіаменеджером, який скуповує ЗМІ для перепродажу. Але він повідомив, що на цей момент продавати радіостанцію «Авторадіо» він не планує, тому що поки що на неї немає покупців: «Під час війни радіо ніхто не купує. І у найближчі півтора року не бачу такої перспективи. Тому зараз ми масштабуємо та розвиваємо нашу мережу».

Голова Нацради Ольга Герасим’юк зазначила, що за відповідні зміни структури компанія сплатила до бюджету 238 тисяч гривень.

У березні 2023 року власник радіо «П’ятниця» Денис Козлітін купив одеську радіостанцію ТОВ «Телерадіооб’єднання «Радіо-Філ л.т.д.» («Філ радіо»), яка мовить на частоті 102,2 FM. Ця радіостанція мовить з 2006 року, її створював Сергій Філіпчук. Однак у 2022 році він продав її Андрію Ставніцеру та Олександру Андросову, які донедавна були власниками «Море ФМ». Нагадаємо, цю радіостанцію, яка має київську частоту, у лютому придбав Денис Козлітін.

Хто ж такий цей Денис Козлітін? Крім того, що в інтернеті його називають медіаменеджером і юристом, є дані, що він бенефеціар більше десяти ТОВ, а освіту нібито здобував у столичному педуніверситеті імені Бориса Грінченка. Звідки капітал на медіаторги? Невідомо. Як невідомо й те, чи не використовуватиме він медіаресур у політичних протистояннях.


Надрукувати   E-mail