Судді Вовку ще не скоро сплетуть личаки…

«Апеляційний суд скасував ухвалу одіозного судді Печерського районного суду Сергія Вовка, якою було відмовлено координатору Руху Опору Капітуляції у Кропивницькому Дмитру Сінченку в задоволенні скарги на бездіяльність Національної поліції України. Бездіяльність полягала у невнесенні відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви про вчинення злочину. Апеляційний суд постановив повернути скаргу Дмитра Сінченка на повторний розгляд до суду першої інстанції», – повідомляє пресова служба «АПН».

Йдеться про те, що Володимир Зеленський під час зустрічі з ветеранами та волонтерами в Офісі президента заявив, ніби має роздруківки телефонних розмов активістів акцій «Ні капітуляції!». Дмитро Сінченко звернувся з офіційним запитом до президента з проханням надати йому документи, які підтверджують законність здійснення прослуховувань, на що ОП повідомили про відсутність таких документів. Після цього Сінченко написав заяву про вчинення кримінального правопорушення – незаконного прослуховування, однак Національна поліція відмовилась вносити її до ЄРДР, і Дмитро подав скаргу на бездіяльність правоохоронців до суду, після чого суддя Вовк відмовив у задоволенні позову.

Нинішнє рішення Апеляційного суду в «АПН» розцінюють, як маленьку, але перемогу у цій справі. Воно ніби й так. Але за нинішніх політичних обставин судді Вовку і ще багатьом таким вовкам ше не скоро сплетуть личаки…

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail