У Кропивницькому збираються трусити народних депутатів і міністра

Сім мільярдів гривень! Смачненька сума? Саме стільки грошенят народні депутати у проєкті Держбюджету, який вони прийняли у першому читанні, хочуть залишити для потреб своїх округів. Тобто, купувати собі авторитет за наші ж гроші. Але – мільярдами ж треба із розумом скористатися, щоб був насамперед результат. А їхній авторитет – то вже діло десяте. Принаймні, для нас.

Ще не факт, що саме така сума дійде до завершального голосування. Бо є багато бажаючих вхопити з неї й собі шматок. Але так чи інакше, – щоб ми мали з того фонду якийсь зиск, слід уже зараз починати трусити народних депутатів. Тобто звертатися до них з конкретними пропозиціями, розрахунками, проєктами.

Саме до цього закликає новообраних депутатів місцевих рад та чиновників голова міста Андрій Райкович. Він вважає, що слід якнайшвидше провести першу сесію міської ради нового, восьмого скликання, аби уже і від колективного органу місцевого самоврядування висувати пропозиції нардепам. А нам є на що просити грошей. Андрій Райкович конкретизував:

– У нас заплановані: дитяча поліклініка, хірургічний блок ЛШМД, МСЧ-19, важливі дороги: Вокзальна та Нікітіна, Балашівська промзона. Мости, нова школа, а головне – тепломодернізація. Ви ж бачите, як нелегко підключаються об'єкти до тепла. І така проблема вже десятки років. Тому що мережі критично зношені! Аварійні бригади викопують прогнилі відрізки труб. Тому наше найголовніше завдання – ефективно включитись в процес тепломодернізації. В наступному році теплове господарство так працювати не зможе! А на нові мережі необхідно сотні і сотні мільйонів коштів.

Ми вже не раз трусили міністра охорони здоров’я Максима Степанова, який таки пообіцяв повернути Кропивницькому 18 мільйонів медичної субвенції, яку держава заборгувала місту.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail