А спробуй – зроби!

Машини їздять, плуги і ковші піднімаються, пристрій для розсипання добрив крутиться, фари світяться, а імітатори звуку нагадують роботу серйозних моторів. І що тут дивного? Так і повинно бути. Але ж це – всього лише моделі сільськогосподарської техніки! Їх виготовляє 14-річний Едуард Кияшко, учень Попельнастівської школи. Виставка його робіт працює у культурно-освітньому Центрі "Толока". Про це повідомив на ФБ учитель Валерій Жванко.

Хлопець уже другий рік самостійно виготовляє моделі машин. ЇВиставку оглянули не тільки місцеві жителі, але й екскурсанти з Олександрії і Кропивницького.

Матеріалом для підлітка служать картонні ящики, зубочистки, крапельниці, шприци, старі дитячі іграшки, моторчики, лампочки, тумблери, дріт, жерсть, клей...

Едуард розповів: "Якось у 12 років побачив в інтернеті радіокеровані іграшки. Дорогі, коштували до 10 тисяч. Тракторець, який тільки їздив, у нього навіть плуг не піднімався – коштував дві тисячі! Вирішив зробити моделі самостійно. Так все і почалося... Я радію, що батьки моє захоплення підтримують. Мені подобається займатися конструюванням."

P.S. Отже, допомагати треба талантам! Бездарність проб'ється сама.


Надрукувати   E-mail