А я їх всіх люблю…

Напередодні 51 Всеукраїнського свята театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти" – 20 вересня – відбулось відкриття двох художніх виставок. Це перший спільний проєкт театру імені Марка Кропивницького та Музею мистецтв. І це своєрідне прев'ю фестивалю.

"Театр на відстані дотику" – виставка інсталяцій, що складається з елементів декорацій та костюмів чинного репертуару театру. В експозиції представлено десять вистав та 60 костюмів. Розташована експозиція в фойє першого поверху театру. Модератор – головний режисер театру Євген Курман.

А виставка картин провідних сучасних художників Кіровоградщини "Земля корифеїв", в якій експонується 16 картин митців, розташована в фойє другого поверху театру. Модератор – директор художнього музею Тетяна Ткаченко-Суханова.

Коли я вперше це побачила, у мене потекли сльози... Я часточка всього, що відбувається в нашому славетному театрі, нехай маленька... Але коли я побачила своїх героїнь з боку, у мене серце забилось втричі сильніше. Чому? Бо серцем і шкірою я зрослась з ними: Іродіада, Стешечка, Гордиля, Дуен'я, Відьмочка! Походила між ними і нахлинули спогади, як вони в мені народжувались, як я їх викохувала... Люблю їх всім серцем! Сподіваюсь це взаємно!

Інна Дорошенко


Надрукувати   E-mail