Антон Лірник поїхав смішити багатих росіян

Пам’ятаєте, як до «Дизель Шоу» свого часу прибилися російські комедійні актори, колишні учасники команди КВН "Уездный горд" Сергій Писаренко та Євген Нікішин, які останні кілька років жили в Україні? Навесні вони засудили повномасштабне вторгнення Росії в Україну і навіть постраждали від рук окупантів під Києвом (у Писаренка загарбники понівечили будинок). Сім'я Писаренка не постраждала, дружину і дітей він встиг вивезти в Таллінн. Євген Нікішин повернувся в Росію, оскільки там у нього залишилася сім'я.

А зовсім недавно Писаренко анонсував концерти спільно з Нікішиним на круїзному лайнері – заможних росіян будуть розважати. В компанії з ними засвітився і наш земляк-шоумен Антон Лірник, який давно заробляє в росії.

Круїзний лайнер Astoria Grande – давня розвага заможних росіян. На борту є джакузі, басейн, спортивні майданчики, фінська лазня, фітнес-зал з тренажерами, два ресторани, п'ять барів, галерея магазинів, медичний центр, дискотечний зал і театр на 700 посадкових місць.

З вересня цей лайнер здійснює поїздки з Сочі до Туреччини щотижня – відпливає щосуботи.

Є митці, готові за гроші служити або розважати будь-кого, хто гарно заплатить. Наприклад, рідний дядько російського «бісогона» Нікіти Міхалкова російський письменник поет і публіцист Міхаіл Міхалков під час Другої світової взагалі воював на стороні гітлерівської Німеччини. Повно такого лайна і серед нинішніх українців або тих, хто поділяв їхню ідеологію. Для них гроші не пахнуть. Тільки від них смердить так, що і підійти гидко. А от що з цими клоунами робитиме Єгор Крутоголов, коли вони після перемоги України назад приповзуть – питання відкрите...

Віктор Делюрман

P.S. Пригадую пані Уляну Лірник (яке ж питомо україгське прізвище!), вона була однією із засновників першого музичного фестивалю фортепіанної музики «Нейгаузівські музичні зустрічі», Антон був таким світлим, таким талановитим хлопчиком. І спочатку й смішив талановито. Російською, звісно, бо за це більше платили… Сумно.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail